Археологічна знахідка 4300-річної гробниці Єгипту!

2019-08-21 08:18:10 216
археологи знайшли гробницю в єгипті
Археологічна знахідка

Археологи відкрили неймовірну картину всередині 4300-річної гробниці Єгипту!

Гробниця належала чоловіку на ім'я Хуви, древнього дворянина, якого археологи вважають, пов'язаним з правлячим фараоном Джедкара Ісесі ( Djedkare Isesi ).

Команда археологів в Єгипті нещодавно оприлюднила фотографії добре збереженої гробниці з досконалими творами мистецтва, які прикрашають її стіни, які були зведені більш ніж 4000 років тому. Фахівці вважають, що гробниця належала стародавньому єгипетському дворянину Хуви. Як показали стародавні артефакти всередині гробниці, ймовірно, що Хуви був важливою фігурою під час П'ятої династії. Сама гробниця є частиною некрополя в Саккарі, масовому місці розкопок, розташованому в 30 милях на південь від Каїра.

Єгипетські чиновники відкрили це відкриття як ще один важливий висновок у розкритті таємниць Стародавнього Єгипту. Єгипетський міністр з питань старожитності Халед аль-Енані здійснив екскурсію послами іноземних держав, пресою та іншими чиновниками для огляду гробниці у віці 4300 років: «Кольори виключно добре збереглися всередині гробниці», - сказав міністр Халед в інтерв'ю журналістам під час відкриття сайту.

Археолог Мохамед Муджахід керував групою розкопок, що відкрила давню гробницю. Його команда знайшла мумію і фрагменти канопічних банок дворян, які є контейнерами, які використовуються для утримання тілесних органів померлого.

знахідка єгипетської гробниці

Структура в основному зроблена з білої вапнякової цегли, спроектована з незвичайною L-подібною структурою і має невеликий коридор, що веде до передпокою. Далі за межами передпокою лежить більша камера зі стінами, які прекрасно покриті пофарбованим рельєфом. Картини, як вважають, показують Хуви, що сидить за столом, чекаючи на прийоми від своїх людей.Те, що робить гробницю унікальною, є його заплутаною архітектурою, що означає важливість фігури, заритої за його стінами. Наприклад, єгипетська гробниця може похвалитися входом в тунель, який зазвичай зустрічається тільки в пірамідах.Іншою особливістю гробниці є яскраво забарвлені картини, які покривають її стіни: кольори, що використовуються для створення складних зображень - це тіні, які часто асоціюються з роялті.

Картини на стінах гробниці та дизайн структури є значними не тільки через неймовірну майстерність, яку ці роботи показують, але й через історичну інформацію, яку виявляють ці артефактиРозроблені особливості гробниці Хуви привели археологів до підозри, що високий чиновник мав дуже тісні стосунки з тодішнім царем фараоном, Djedkare Isesi. Цікаво, що місце поховання Джедкара, одного з найвпливовіших древніх єгипетських королів, лежить недалеко від недавно відкритої могили Хуви.Картини на стінах гробниці та дизайн структури є значними не тільки через неймовірну майстерність, яку ці роботи показують, але й через історичну інформацію, яку виявляють ці артефакти.

Всі ці знахідки вказують на ймовірність того, що Хуви вважався важливою фігурою для короля. Одна з теорій експертів навіть припускає, що ці два чоловіки могли бути пов'язаними, а інші припускають, що унікальний дизайн могили є просто результатом багатьох релігійних реформ, які, як відомо, Джедкара у свій час видавали.Згідно з Newsweek, Djedkare вирішив виконувати первісні богослужіння Осіріса і дав йому перевагу, особливо коли мова йшла про ритуали похорону. Ця практика була на відміну від інших фараонів п'ятої династії, які поклонялися богу Ра, або Богу Сонця, який вважається найважливішим богом стародавнього Єгипту.

Фараон Джедкаре - один з найвідоміших царів, що правив стародавним Єгиптом. Він був відомий своєю реформаторською позицією щодо централізованого управління, яка часто передавала владу провінційним правителям навколо Єгипту.Нещодавно відкрита гробниця, схоже, містить більше загадок, які археологи ще мають розблокувати. Але вони сподіваються, що відкриття забезпечить нам краще розуміння стародавньої єгипетської історії та 40-річного правління Джеджаре Ісесі.


джерелоArcheologys discovers