× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Місія НАСА 2020 доставить марсохід та гелікоптер на Марс

 📅 3 сер 2020, 09:20  🤵 Vap.in.ua  👁 827  💬 0
наса на марс 2020 гелікоптер

Нещодавно, 30 липня 2020 р. з космодрому на мисі Канаверал, взявши курс на Марс, стартувала ракета Atlas V, яка містить модуль з марсоходом під назвою Perseverance ( «Наполегливість»), найбільшим і найважчим марсіанським ровером серед апаратів NASA.

марс 2020 місія наса

Mars 2020 - це одна з трьох місій поспіль що наразі знаходяться на шляху до Червоної планети. Перша місія "Орбіта надії" (Hope orbiter) Об'єднаних Арабських Еміратів стартувала 19 липня 2020 р., та друга китайська місія "Тяньвен-1" (Tianwen-1) відбулася 23 липня 2020 року. За розрахунками вчених апарати планують прибути на Марс у лютому 2021 року.

марсохід perseverance

Марсохід Perseverance виділяється унікальними можливостями в порівнянні з усіма попередніми моделями адже на його борту є гвинтокрил. Ingenuity - перший гелікоптер на Марсі, апарат який вперше дозволить вченим «відчути» на практиці поведінку Земної літаючої техніки в умовах розрідженої атмосфери іншої планети.

наса марс

Також за допомогою місії Марс 2020 і ровера Perseverance науковці хочуть зібрати зразки грунту, які в майбутньому, вчені планують спробувати доставити на Землю. Відповідна місія Mars Sample Return запланована на 2026 рік.

третя місія на марс nasa

Окрім збору зразків, марсохід займеться астробіологічними дослідженнями, включаючи пошук доказів життя або його слідів на Червоній планеті. До Марса він добереться 18 лютого 2021 року.Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    Телеграм Бот

    розкаже характеристики смартфонів xiaomi і останні новини мобільної індустрії

    дивіться також