× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Археологи знайшли вцілілу стародавню гробницю Єгипту

 📅 21 сер 2019, 08:18  🤵 Vap.in.ua  👁 1957  💬 0
стародавня гробниця єгипту

Археологи відкрили неймовірну картину всередині стародавньої гробниці Єгипту! Могила належала чоловіку на ім'я Хуви, древнього дворянина, якого археологи вважають, пов'язаним з правлячим фараоном Джедкара Ісессі. Команда археологів в Єгипті нещодавно оприлюднила фотографії на яких добре збережена, нерозграбована гробниця з досконалими творами мистецтва, які прикрашають її стіни що були зведені більш ніж 4000 років тому .

Фахівці вважають, що вона належала єгипетському дворянину на ім'я 'Хуви'. Як показали стародавні артефакти всередині гробниці, ймовірно, що Хуви був важливою фігурою під час п'ятої династії. Сама гробниця є частиною некрополя в Саккарі (Египет), масовому місці розкопок, розташованому в 30 милях на південь від Каїра.

вцілілі гробниці в єгипті

Єгипетські чиновники оприлюднили це відкриття як ще один важливий висновок у розкритті таємниць Стародавнього Єгипту. Єгипетський міністр з питань старожитності Халед аль-Енані здійснив екскурсію з послами іноземних держав, пресою та іншими чиновниками для огляду гробниці вік якої складає 4300 років. «Кольори виключно добре збереглися всередині гробниці», - сказав міністр Халед в інтерв'ю журналістам під час прес-конференції.

Археолог Мохамед Муджахід керував групою розкопок, що відкрила давню гробницю. Його команда знайшла мумію і фрагменти канопічних банок дворян, це контейнери, які використовувалися для утримання тілесних органів померлого.

нерозграбовані гробниці єгипту

Структура в основному зроблена з білої вапнякової цегли, спроектована з незвичайною L-подібною структурою і має невеликий коридор, що веде до передпокою. Далі за межами передпокою лежить більша камера зі стінами, які прекрасно покриті пофарбованим рельєфом. Картини, як вважають, показують Хуви, що сидить за столом, чекаючи на прийоми від своїх людей. Те, що робить гробницю унікальною, є її заплутана архітектура, що означає важливість фігури, заритої за її стінами. Наприклад, єгипетська гробниця може похвалитися входом в тунель, який зазвичай зустрічається тільки в пірамідах. Іншою особливістю гробниці є яскраво забарвлені картини, які покривають стіни склепу: кольори, що використовуються для створення складних зображень - це тіні, які часто асоціюються з роялті.

стародавні гробниці єгипту

Розроблені особливості гробниці Хуви привели археологів до підозри, що високий чиновник мав дуже тісні стосунки з тодішнім царем фараоном, Djedkare Isesi. Цікаво, що місце поховання Джедкара, одного з найвпливовіших древніх єгипетських царів, лежить недалеко від нещодавно відкритої могили Хуви. Картини на стінах гробниці та дизайн структури є значними не тільки через неймовірну майстерність, яку ці роботи показують, але й через історичну інформацію, яку виявляють ці артефакти.

гробниця хуви

Всі ці знахідки вказують на ймовірність того, що Хуви вважався важливою фігурою для короля. Одна з теорій експертів навіть припускає, що ці два чоловіки могли бути пов'язаними, а інші припускають, що унікальний дизайн могили є просто результатом багатьох релігійних реформ, які, як відомо, Джедкара у свій час видавав. Згідно з Newsweek, Djedkare вирішив виконувати первісні богослужіння Осіріса і дав йому перевагу, особливо коли мова йшла про ритуали похорону. Ця практика була на відміну від інших фараонів п'ятої династії, які поклонялися богу Ра, або Богу Сонця, який вважається найважливішим Богом стародавнього Єгипту.

фараон джедкара ісесі

Фараон Джедкара - один з найвідоміших царів, що правив стародавним Єгиптом. Він був відомий своєю реформаторською позицією щодо централізованого управління, яка часто передавала владу провінційним правителям навколо Єгипту. Нещодавно відкрита гробниця, схоже, містить більше загадок, які археологи ще мають розблокувати. Але вони сподіваються, що відкриття забезпечить нам краще розуміння стародавньої єгипетської історії та 40-річного правління Джедкара Ісесі.


джерелоArcheologys discovers


Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також