ГоловнаОглядиMi Band 4

Фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4, максимум можливостей за мінімальну ціну

2019-08-21 10:12:38 206
xiaomi mi band 4 ціна
Браслет Mi Band 4 з кольоровим дисплеєм та функцією керування музикою


У 2018 році одною із кращих фітнес-браслетів була модель 3-го покоління Mi Band компанії Xiaomi. У 2019 році фітнес-браслет Mi Band 4 покращив свої технічні характеристики проте, на думку багатьох дещо втратив у дизайні.

Короткий огляд Xiaomi Mi Band 4

Дизайн

На думку більшості оглядачів і власників трекера, нова форма капсули Mi Band стала менш красивою і естетичною, ніж у 3 версії. Тепер замість випуклого, закругленого екрану плоска поверхня дисплея, як це було у Mi Band другого покоління. Хоча сам дисплей став значно кращий.

Іншим подобається новий дизайн. За їх словами: 'Робити екран третьої моделі браслета випуклим на догоду дизайну і в збиток зручності використання - було великою помилкою, адже на дисплеї, окрім неба, нічого не було видно. Тепер такої проблеми немає, та й візуально трекер Xiaomi як і раніше виглядає на руці добре'.

браслет mi band 4 ціна

Дисплей

Mi Band 4 отримав кольоровий 0,95-дюймовий AMOLED екран з роздільною здатністю 120 × 240 пікселів і можливістю зміни циферблатів. Звісно, це крутий апгрейд в порівнянні з меншим чорно-білим дисплеєм попередньої моделі. Щільність 120 на 240 пікселів і чіткий малюнок на екрані радують око, а яскравість 400 ніт забезпечить комфортний перегляд інформації на дисплеї в сонячний день.

кольоровий дисплей xiaomi mi band 4

Це сенсорний дисплей, тому більша частина навігації на трекері відбувається за допомогою торкань і гортання. Достатньо провести пальцем вгору або вниз, щоб вибрати різні режими та налаштування. Якщо провести пальцем вліво миттево отримаєте доступ до елементів управління музикою. Ви також можете натиснути на кнопку під дисплеєм, щоб повернутися назад. Дуже зручно та легко!

амолед екран xiaomi mi band 4

Функціонал

Mi Band 4 відслідковує: пройдені кроки, пройдену відстань, відпочинок і серцевий ритм (пульс), витрачені калорії, а також сон. Фітнес-трекер не може похизуватися вбудованим GPS, тому Ваші показники відстані не будуть надто точними, якщо ви відправляєтеся на пробіжку тільки з фітнес-браслетом. Проте, він має функцію підключення до GPS, так що ви можете відслідковувати свої тренування за допомогою GPS, якщо візьмете з собою телефон. Також ви зможете керувати музикою, повідомленнями і т.д.

керування гучністю в mi band 4

Батарея

Чудовою новиною є те, що власникам браслета не доведеться заряджати Mi Band 4 часто. За словами Xiaomi, при нормальному використанні батарея ємністю 135 мАг пропрацює близько 20 днів без необхідності підзарядки. І дійсно, оглядачі та користувачі постійно акцентують увагу на довгій роботі пристрою.

xiaomi mi band 4 зарядка

Ціна

Коштує браслет недорого, якщо порівнювати ціну з іншими виробникакми та схожим функціоналом. В Україні вже можна придбати Xiaomi Mi Band 4 ціна - 800 грн. (близько - 30 $). В Китаї (aliexpress) його можна замовити трішки дешевше.поширити у viber    тільки зареєстровані можуть коментувати!