× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Зубна щітка Xiaomi Mi Home Sonic Electric з Dupont

 📅 24 лют 2020, 19:14  🤵 Vap.in.ua  👁 1068  💬
електрична зубна щітка xiaomi ксіомі

Електрична зубна щітка Xiaomi MiJia Electric Toothbrush огляд функціональності та характеристик

Ще кілька років тому важко було уявити, що в продажі вийде розумна щітка для зубів. Наскільки вона корисна і чи справді це робить життя кращим? Спробуємо дізнтись в короткому огляді Xiaomi MiJia Toothbrush

Дизайн та продуктивність

Xiaomi як завжди притримується мінімалізму в дизайні, лише одна кнопка на білому корпусі разом із деякими світлодіодними індикаторами. Вам потрібно просто під'єднати головку щітки до ручки, переконатися, що залишився зазор між двома частинами, для того щоб головка могла вібрувати належним чином і після цього почати користуватися виробом.

розумна зубна щітка

Прилад здатен працювати в трьох режимах: стандартний, заощаджувальний та режим налаштування. Відслідковувати поточний режим допоможе світлодіодний індикатор на ручці.

Пристрій працює по тому самому принципу як і аналоги на ринку. Просто нанесіть зубну пасту на щітку, включіть її і починайте чистити зуби. Головка буде постійно вібрувати, щоб допомогти вам досягти більш ефективної чистки. У головці щітки зовсім немає металу, і вона застосовує американські матеріали - Dupont, це збільшує кількість щетини на 40%. При дотику до ясен і зубів щетина відчувається по-справжньому м'якою і ніжною.

електрощітка зубна

З особливостей: через деякий час після початку користування приладом він перестає вібрувати, щоб нагадати змінити положення чищення. Іншою фішкою є авто вимикання на випадок якщо забути його вимкнути.

Ще одна особливість полягає в тому, що її можна інтегрувати в додаток Xiaomi Home. Якщо Ви вже використовуєте додаток для розумних продуктів Xiaomi в своєму будинку, то тепер Вам достатньо додати зубну щітку до списку.

xiaomi mijia electric toothbrush

Додаток дозволяє вносити зміни в режим налаштування, а саме: режим чищення, тривалість чищення та захист від бризок.

Встановлення додатка також дасть вам функцію оцінювання. Пристрій має 6 вбудованих датчиків, щоб відслідковувати такі дані, як жести чищення зубів та області. Тепер ви можете зайти в додаток, щоб побачити свою ефективність (тривалість чищення, покриття (досягаючи кожного зуба) та рівномірність) і порівняти її з показниками інших. Все це цікаво, але не важливо.

електрична щітка для зубів ксіомі xiaomi

MiJia Toothbrush постачається із зарядним доком за допомогою якого дуже зручно її заряджати. Просто встановіть її поверх док-станції, і вона почне заряджатися. Повна зарядка займє близько 12 годин, і ви можете використовувати її впродовж тижня. Продуктивність вбудованого літій-іонного акумулятора 700mAh є дійсно непоганою.

В порівнянні з іншими виробниками електрична зубна щітка Xiaomi має не дорогу і розумну ціну. Поєднуючи міцну конструкцію і ефективність чищення вона насправді дешевша, ніж більшість електричних щіток без розумних функцій від такого виробника як Oral-B.

Якщо Вам потрібна хороша якість і функціональність за розумною ціною - це саме те що треба.Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    Телеграм Бот

    розкаже характеристики смартфонів xiaomi і останні новини мобільної індустрії

    дивіться також