ГоловнаПрошивкаПрошивка xiaomi Redmi

Як прошити Xiaomi Redmi Note 4 5 6 7 лінійки? (Fastboot, Miflash, три крапки)

2019-09-13 18:29:13 927
прошити redmi note 4 5 6 7 через miflash
Прошивка Mi Xiaomi Redmi Note смартфонів


буде наповнюватись

УВАГА! У 2018 році компанія Xiaomi змінила правила надання свого програмного забезпечення. Тепер можна прошити Redmi Note Mi призначених для глобального ринку тільки глобальну прошивку MIUI. Встановлення китайської версії програмного забезпечення, чи прошивки для іншого регіону для пристроїв Mi та Redmi, призведе до повної втрати пацездатності телефона. Відповідно, китайські смартфони із заблокованим завантажувачем можна буде перепрошити тільки китайською версією прошивки.

Для початку, треба упевнитися в тому, яка у вас на данний момент стоїть прошивка, а самий ідеальний варіант це після купівлі смартфона у онлайн-магазині чи у звичайному торговому центрі, відразу перепрошити його офіційною глобальною прошивкою через 'три крапки', або локалізованою версією, якщо це модель не для європейського ринку. Оновлюйтесь, коли телефон вам повідомить про оновлення, через стандартний додаток оновлення. Обов’язково перед прошивкою робіть копію важливих для вас програм і данних (бекап). Бажано також зробити очищення за допомогою скидання до заводських налаштувань у налаштуваннях смартфона у розділі 'додатково'.

Важливо!!!

Компанія Google, Xiaomi.. та інші великі бренди, почали блокувати завантажувач смартфону. Без розблокування ви не зможете прошити ніякі оновлення системи, окрім офіційних та офіційно - девелоперських прошивок. Також ви не зможете перейти з офіційної стабільної на офіційну девелоперську прошивку у випадку, якщо версія Android буде не співпадати з вже встановленою на телефоні. У цьому випадку вам знадобиться оновлятись через Fastboot. Завантажуйте версію оновлення для рекавері і прошивайте по інструкції через “три крапки” або дивіться інструкції по розблокуванню завантажувача та по прошивці Mi чи Redmi через fastboot.

Cтабільна оф. глобальна прошивка MIUI, і девелоперська оф. глобальна, вони є єдиними офіційними прошивками Міуі для європейських споживачів (не всі моделі мають девелоперську версію). Інші версії операційних систем, у тому числі і локалізовані китайські стабільні та девелоперські, вироби ромоділів тощо, вважаються неофіційними, користувацькими і призначеними для ентузіастів і розробників.

1. Заходите за допомогою смартфону на сайт MIUI, чи офіційний форум MIUI, знаходите вашу модель смартфона і ЗАВАНТАЖУЄТЄ потрібне оновлення (Будьте уважні! Оновлення розділені по регіонам(Европа, Росія..) і версіям (Стабільна, Девелоперська) оберіть потрібну вам. Коли провідник спитає, куди покласти файл, виберіть простий шлях: корінь внутрішньої пам’яті, корінь карти пам’яті, папка “Download” або така, яку ви легко запам’ятаєте. Увага!: На картці пам’яті чи у внутрішній пам’яті повинно бути вільним не меньше 2 а краще 3 Гб! пам'яті. Завантажуйте файли прошивки тільки через Wi Fi (бо вони як правило вагомі 1,5 - 1,8 Гб) Увага!!!: Акумулятор при переході до наступного кроку повинен бути заряджений не менше, ніж на 70%! (в ідеалі, має бути зарядженим повністю щоб в подальшому, 'теоретично', уникнути проблем із калібрацією батареї)

1. Заходимо у налаштування телефона.

2. У Налаштуваннях телефона зверху сторінки натисніть - Про телефон і натисніть - Оновлення системи.

прошити оболонку miui на redmi note 4 5 6 7

3. Тапніть 10 разів (швидко) по логотипу МІУІ для того щоб відкрити завантажувач пакетів оновлення

редмі ноут 4 5 6 7 прошивка

4. Далі у додатку оновлення натисніть у правому верхньому куті кнопку з трьома крапками.

прошити miui 11

5. У меню, що відкриється, натисніть пункт: Оберіть архів прошивки.

xiaomi redmi note 6 7 інструкція з перепрошивки

6. Відкриється файловий менеджер у якому можна шукати файли як у внутрішній пам’яті, так і на картці.

встановити програмне забезпечення miui 10

7. Знаходите архів з прошивкою, і натискаєте на нього. Процес оновлення піде, завантажиться рекавері, і т.д

Процес прошивання через 3 крапки завершено!)


1. Качаємо Platform-tools (adb / fastboot) і розпаковуємо вміст архіву в порожню папку на ПК / ноутбуку

2. Переводимо смартфон в режим fastboot (вимикаємо, затискаємо кнопки включення і гучності мінус, після вібрації відпускаємо кнопку включення і чекаємо появи картинки з зайцем). Підключаємо його до ПК / ноутбуку

3. В папці з файлами adb / fastboot затискаємо Shift і після натискання правої кнопки миші вибираємо - Відкрити вікно команд

4. У вікні консолі послідовно набираємо 2 команди

код #

fastboot devices

fastboot oem device-info


розблокування завантажувача MIUI МІУІ

• Якщо fastboot видає Device unlocked: true - завантажувач розблоковано

• Якщо fastboot видає Device unlocked: false - завантажувач заблокований


• Прив'язуємо свій телефон до Мі-аккаунту (заходимо в акаунт у налаштуваннях телефону).

• Відключаємо WiFi і активуємо інтернет через сімку, номер якої буде використовуватися з поточним обліковим записом. Це необхідно для того щоб авторизувати номера телефона. Якщо це не зробити, то в подальшому ви можете отримати повідомлення:

розблокування завантажувача MIUI ксіомі

• А користувачам безсімочних планшетів можна прив'язати номер телефону до мі-аккаунту через комп'ютер.

• Заходимо в налаштування телефону, інформація про телефон, і 5 разів тапаємо на "версія MIUI", щоб активувати меню розробника (якщо таке меню ще не було активовано).

• Заходимо в налаштування, додатково, для розробників. Включаємо (дозволяємо) "Заводське розблокування" (OEM unlocking).

разблокировка сяоми xiaomi redmi miui

Якщо перемикач скидається, то 'тапаєм' на сам напис. Заходимо в "Статус Mi Unlock" ( "статус завантажувача") і натискаємо "Додайте обліковий запис і пристрій" (Зв'язати пристрій з аккаунтом). З моменту прив'язки апарату починається відлік лічильника. (Годинник лічильника можна побачити тільки в програмі MiFlashUnlock). Меню "Статус Mi Unlock" ( "статус завантажувача") є на всіх девелопках, починаючи з осені 2016, і на останніх стабільних прошивках. На багатьох стабільних з заводу цього меню немає, треба оновити прошивку до останньої версії. Трапляються апарати, у яких, до сих пір, в стабільних прошивках немає меню "Статус Mi Unlock", в такій ситуації тільки ставити девелопку.

• Іноді для успішного розблокування треба відключати безпечний вхід з використанням пальця / пін коду / пароля / малюнка / особи.

• Для розблокування на комп'ютері необхідний інтеренет (не від телефону який розблоковуєте!). Завантажуємо і розпаковуємо на комп'ютер MiFlashUnlock. Зараз розблокування можливе тільки на другий або третій версії програми (2.х.ххх.хх / 3.х.ххх.хх). При спробі використовувати першу версію (1.х.ххх.хх), програма попросить вас оновитися до останньої версії.

• При відкритті програми натискаємо кнопку Agree (Погодитися):

розблокування завантажувача MIUI МІУІ

• Далі авторизуемося під аккаунтом з дозволом. Не важливо, що використовувати для авторизації (email, номер телефону або ID).

як розблокувати завантажувач redmi note 5 6 7?

• Повністю виключаємо телефон. Для входу в режим fastboot затискаємо кнопку "гучність вниз" і натискаємо кнопку вкл/викл, тримаємо натисненими до вібрації і появи "зайця з андроїдом".

redmi note 5 6 7 розблокування завантажувача

• Підключаємо телефон в режимі фастбута до комп'ютера і натискаємо кнопку розблокування (Unlock). Підключати треба відносно швидко, тому що зараз багато телефонів при відсутності зв'язку з комп'ютером протягом 30 секунд самі виходять з фастбута.

• Якщо все було зроблено правильно, то прогрес-бар дорахує до 99% і програма видасть повідомлення "Binding time is too short, Less than 72/720/1440 hours" (може бути менше число, якщо ви прив'язали телефон в меню розробника раніше) або " After XX hours of trying to unlock the device ".

редмі ноут 7 6 відкрити завантажувач

зняти блокування з redmi note 5 6 7

• Якщо ж ви не виконали пункт 1, то програма вам повідомить про це і попросить зробити прив'язку аккаунта.

прошить сяоми редми ноут 5 6 7

• Тепер залишається тільки чекати, поки лічильник не обнулится. Це ніяк не оминути і не прискорити. На час очікування з програми на комп'ютері можна вийти. Виходьте з фастбута (тривале натискання вкл/викл, якщо не виходить саме) і користуйтеся телефоном як зазвичай. Головне, не виходити зі свого облікового запису на телефоні і бажано не міняти прошивку, тому що при зміні прошивки може статися вихід з облікового запису і при новому вході в аккаунт лічильник скинеться і знову почне з 72/720/1440 годин. З цієї ж причини не має сенсу просити чужий аккаунт для розблокування, тому що увійшовши з іншим аккаунтом, автоматом отримаємо 72/720/1440 години на очікування.

• По закінченню необхідного числа годин, знову запускаємо програму анлока і повторюємо пункти 5-8. Після відпрацювання програми з'являться 3 зелені галочки, завантажувач успішно розблоковано.

Упевнитися можна, ще раз зайшовши в меню розробника, "Статус Mi Unlock".

• А якщо спробувати знову запустити програму анлока, то вона повідомить, що завантажувач розблоковано і не потрібно повторювати розблокування.

розблокування завантажувача ксіомі xiaomi

• Також, починаючи з miui 9, якщо при завантаженні телефону на чорному екрані внизу буде напис 'unlock', то це означає що завантажувач розблоковано.


• Закачуємо папку з adb.zip

• Закачуємо офіційну прошивку, шукаємо ТУТ для вашої версії апарату

• Розпакувати (буде подвійне розпакування) і перенести файли з розпакованої папки в папку з ADB, має виглядати так:

встановити фастбут fastboot на редмі ноут

• Переводимо телефон в режим fastboot (кнопки включення + гучність мінус, тримати до появи зайця в вушанці) після, підключаємо до комп'ютера, і натискаємо:

redmi note 5 6 встановлення adb

• де вибираємо один з трьох файлів:

1. Зелений -
прошивка встановитися на чисто, тобто як з "Заводу" всі дані видаляться і система переформатується, завантажувач залишиться відкритим

2. Синій -
cистемний розділ перевстановиться як з "заводу", але призначені для користувача дані не зітруться (фото, додатки, ігри і т.п.), завантажувач відповідно залишиться відкритим

3. Червоний -
прошивка встановиться на чисто, як з "заводу" і всі дані видаляться система переформатуються, завантажувач закриється / заблокується.


P.S. Бувають різні обставини коли потрібно прошити апарат Xiaomi лінійки Redmi чи MI через fastboot, багато хто радить робити це періодично, для того щоб "онулити" телефон, іноді виникають баги, глюки при яких може допомогти тільки прошивка через фастбут.


буде доповнюватись


поширити у viber    тільки зареєстровані можуть лишати коментарі!