ГоловнаПрошивкаМод Gcam для Xiaomi Redmi

Мод Google Camera для Xiaomi Redmi Note 5 6 7 8 GCam apk скачать

2019-10-02 10:11:44 1735
redmi note 4 5 6 7 gcam скачать
Google камера для покращення якості фотографій на Xiaomi пристроях


Для чого потрібна Gcam (Google Camera)?

Коли будь-який пристрій не може зробити розмите фото в портретному режимі, тоді Google Camera приходить на допомогу і надає нам розмиття. Вона надає точний портретний режим значно кращий, ніж інші смартфони з двома камерами. Особливо це стосується режиму портрет та нічна функція з'йомки також класна. Google вдосконалює їх Gcam день у день.

Ось декілька зразків фотографій, знятих на смартфон Redmi Note 8. Зліва на право 1 фото звичайна (стокова) камера підписана водяним знаком, 2 фото зроблене за допомогою програми Google Camera і т.д. Відчуйте різницю..

{{$prowivka->alt1}}

{{$prowivka->alt2}}

{{$prowivka->alt3}}

{{$prowivka->alt4}}

{{$prowivka->alt5}}

{{$prowivka->alt6}}

Для смартфонів redmi 7 і 8 покоління не треба жодних маніпуляцій оскільки в них вже активована cam2api, достатньо просто скачати одну з потрібних Вам 100% робочих версій програми

Для Redmi Note 7 і 7S - Завантажити

Для Redmi Note 7 Pro - Завантажити

Для Redmi Note 8 Pro GCam 5.1018 (повністю робоча версія) - Скачать

Також на Note 8 pro є новіша версія GCam 6.1021 (не всі режими працюють) - Скачати

Після скачування просто встановити як звичайний apk додаток.

У цій статті ми розберем встановлення камери на Redmi Note 4 5 6 і Xiaomi Mi смартфони без cam2api

Перед тим як почати краще зарядити телефон хочаб до 50%, а ще краще до 100% (щоб він не розрядився під час встановлення).

УВАГА! всі зазначені нижче маніпуляції потенційно здатні 'оцеглинити') ваш смартфон. Будь-які дії зі своїм пристроєм ви виконуєте виключно на свій страх і ризик. Якщо ви не впевнені в тому, що готові ризикнути своїм пристроєм або у вас мало розуміння у тому що тут робиться тоді краще не ризикувати.

1) Оберіть потрібну вам версію GCam apk. Якщо Ви вже 'бувалий' можете поексперементувати з останніми версіями (BSG, Arnova8G і т.д.) ОБРАТИ. Якщо ви 'новачок' і перший раз запускаєте гугл-камеру тоді краще завантажувати ці версії, вони підібрані і запускаються на більшості смартфонів СКАЧАТИ ТУТ

Інсталлер «все в одному» для трьох найбільш необхідних інструментів на ПК для Android. Не потрібно завантажувати безліч маленьких речей. Раніше був один установник ADB на XDA, але він не був достатньо хороший, тому з'явився другий. Це дуже маленький і швидкий інсталлер для інструментів і драйверів.

ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ:

• Завантажити та розпакувати adb-setup-1.4.3.zip

• Запустіть інсталятор від імені адміністратора (правою кнопкою миші натиснути на завантажений файл)

• Натисніть Y / Yes, щоб встановити ADB і Fastboot або N / No, щоб пропустити

• Натисніть кнопку Y / Yes, щоб встановити ADB-систему або N / No для поточного користувача

• Натисніть Y / Yes, щоб встановити драйвери або N / No, щоб пропустити

• Продовжити інсталяцію драйвера

• Натискайте всюди англійську букву Y і ENTER

• Пройшло 15 секунд - закінчено!

Увага! якщо версії TWRP КОНКРЕТНО під Ваш телефон немає а є схожі.. не варто прошивати! Одна неточна буква в назві може призвести до 'цеглини' - повністю неробочого телефону.

3) Завантажити офіційне TWRP (оберіть для свого пристрою) ОБРАТИ і збережіть його в папку за шляхом: “C:\adb” (вона створюється автоматично в процесі встановлення adb-setup-1.4.3 вище).

 • Міняєм назву iso-файлу "twrp" щоб було так - twrp.iso
 • Заходимо в меню розробника на смартфоні (щоб в нього потрапити йдемо в "налаштування" - "про телефон" і натискаємо (швидко) 10 разів на "версія MIUI" доки не спливе повідомлення "Ви вже розробник!"
 • Далі заходимо на смартфоні в "налаштування" - "додатково" - "длярозробників" і включаємо "USB-налагодження" та "Заводське розблокування"
 • Далі йдемо в "Налаштування" - "Екран блокування та пароль". Повністю відключаємо будь-яке блокування екрану смартфона.
 • Виключаємо телефон повністю і затискаємо кнопки "Вкл." Та "Гучність -". Тримаємо їх натиснутими до появи картинки на екрані смартфона. Повинен з'явитися "Bootloader".
 • Підключаємо смартфон до Комп'ютера за допомогою рідного (або іншого не дешевого китайського) USB-кабелю.
 • На комп'ютері заходимо в папку "C:\adb", затискаємо клавішу Shift і тиснемо правою кнопкою миші на вільній області. У меню яке з'явиться виберіть пункт "Open PowerShell window here".
 • У віконці powershell введіть команду:
  fastboot devices

  Якщо після цієї команди у вікні написано: fastboot ...( і якийсь пристрій) - можна продовжувати. В інакшому випадку треба шукати помилку встановлення.

 • Далі (якщо все добре) по черзі введіть команди:
  fastboot oem unlock
  fastboot boot twrp.img
 • Тепер треба почекати поки на смартфоні встановиться TWRP. Якщо під час запуску воно щось запитуватиме оберіть "Keep read only". В жодному разі не від'єднюйте телефон від USB аби не втратити підключення до ADB
 • На даному етапі варто булоб зробити за допомогою TWRP резервну копію Вашої прошивки, щоб в подальшому уникнути можливих труднощів (як це зробити описано в гуглі по запиту: бекап в TWRP тощо)
 • Далі повертаємось до комп'ютера і виконуємо в powershall наступні команди:
  adb shell
  setprop persist.camera.HAL3.enabled 1
  exit
  adb reboot bootloader
 • Чекаємо доки на смартфоні запуститься Bootloader і виконуємо останню команду:
  fastboot reboot
 • Тепер після перезавантаження телефона спробуйте встановити apk Gcam (apk яке ви завантажували з самого початку інструкції)
 • Якщо Ви спостерігаєте критичні помилки - спершу видаліть цю програму і тоді спробуйте встановити Gcam іншої версії. У разі, якщо помилки спостерігаються з будь-якою з версій, тоді слід повторити процедуру з 3 пункту з моменту першого входу в Bootloader на телефоні. Але на цей раз замість цієї команди:

  setprop persist.camera.HAL3.enabled 1

  виконати ось цю:

  setprop persist.camera.eis.enable 1

  Якщо смартфон перестав включатися, увійти в TWRP та відновити бекап Вашої прошивки.



  поширити у viber



   тільки зареєстровані можуть лишати коментарі!