× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Як встановити Google camera (гугл камера) на Xiaomi

 📅 2 жов 2019, 10:11  🤵 Vap.in.ua  👁 5146  💬
гугл камера на xiaomi

На сьогодні кращого додатка для отримання якісних фотографій ніж гугл камера на Xiaomi Redmi смартфон просто не існує. Gcam є однією з найкращих сторонніх камер оснащеною безліччю функцій які дійсно працюють.

Коли будь-який пристрій не може зробити розмите фото в портретному режимі, тоді слід встановити google camera і отримати чудові розмиті знімки.

Вона знімає значно краще, ніж більшість рідних (стокових) камер навіть на смартфонах з двома, трьома камерами. Особливо це стосується режимів портрет і нічна функція зйомки теж безумовно класна. Google вдосконалює свою камеру день у день, додаючи нові режими, тому зрозуміло чому так багато охочих її встановити.

Ось декілька зразків фотографій, зроблених на смартфон Redmi Note 8. Зліва на право 1-е фото звичайна (стокова) камера підписана водяним знаком, 2-е фото зроблене за допомогою програми Google Camera і т.д. Відчуйте різницю..

google camera гугл камера скачать установить gcam на xiaomi redmi
google камера скачати скачать google camera redmi note 7 redmi note 8 gcam apk скачать

Смартфони xiaomi 7 і 8 покоління не потребують жодних маніпуляцій оскільки в них вже активована cam2api, достатньо просто завантажити одну з потрібних Вам 100% робочих версій:

- Redmi Note 7 і 7S

- Redmi Note 7 Pro

- Redmi Note 8 Pro

- Redmi Note 8 Pro (новіша версія 6.1021, не всі режими працюють!)

Після скачування просто встановити gcam як звичайний apk додаток.

У цій частині статті ми розберемо встановлення google камери на Redmi Note і Mi смартфони без активованого cam2api.

Перед тим як почати краще зарядити телефон хоча б до 50% (щоб він не розрядився під час встановлення) а також не зайвим буде зробити (на всякий випадок) резервну копію даних.

УВАГА! всі зазначені нижче маніпуляції потенційно здатні 'оцеглинити' ваш смартфон (наприклад він розрядиться в момент інсталяції TWRP тощо..). Тому будь-які дії зі своїм пристроєм ви виконуєте виключно на свій страх і ризик.

1) Оберіть потрібну вам версію GCam apk. Якщо Ви вже 'бувалий' можете поекспериментувати з останніми версіями (BSG, Arnova8G і т.д.) ОБРАТИ. Якщо ви 'новачок' і перший раз запускаєте гугл-камеру тоді краще завантажувати ці версії, вони підібрані та запускаються на більшості смартфонів стягнути ТУТ

Установник «все в одному» для трьох найбільш необхідних інструментів на ПК для Android. Не потрібно завантажувати безліч маленьких речей. Раніше був один установник ADB на XDA, але він не був достатньо хороший, тому з'явився другий. Це дуже маленький і швидкий набір для інструментів і драйверів.

ПРОЦЕС ВСТАНОВЛЕННЯ:

• Завантажити та розпакувати adb-setup-1.4.3.zip

• Запустіть інсталятор від імені адміністратора (правою кнопкою миші натиснути на завантажений файл)

• Натисніть Y / Yes, щоб встановити ADB і Fastboot або N / No, щоб пропустити

• Натисніть кнопку Y / Yes, щоб встановити ADB-систему або N / No

• Натисніть Y / Yes, щоб встановити драйвери або N / No, щоб пропустити

• Продовжити інсталяцію драйвера

• Натискайте всюди англійську букву Y і ENTER

• Пройшло 15 секунд - Все встановлено!

Увага! якщо версії TWRP КОНКРЕТНО під Ваш телефон немає, а є схожі.. не варто прошивати! Одна неточна буква в назві може призвести до 'цеглини' — повністю неробочого телефону.

3) Завантажити офіційне TWRP (оберіть для свого пристрою) ОБРАТИ і збережіть його в теку за шляхом: “C:\adb” (вона створюється автоматично в процесі встановлення adb-setup-1.4.3 вище).

• Міняємо назву iso-файлу "twrp" щоб було так - twrp.iso

• Заходимо в меню розробника на смартфоні (щоб в нього потрапити йдемо в "налаштування" - "про телефон" і натискаємо (швидко) 10 разів на "версія MIUI" доки не спливе повідомлення "Ви вже розробник!"

• Далі заходимо на смартфоні в "налаштування" - "додатково" - "для розробників" і включаємо "USB-налагодження" та "Заводське розблокування"

• Далі йдемо в "Налаштування" - "Екран блокування та пароль". Повністю відключаємо будь-яке блокування екрану смартфона.

• Виключаємо телефон повністю і затискаємо кнопки "Увімкнути" Та "Гучність -". Тримаємо їх натиснутими до появи картинки на екрані смартфона. Повинен з'явитися "Bootloader".

• Підключаємо смартфон до Комп'ютера за допомогою рідного (або іншого не дешевого китайського) USB-кабелю.

• На комп'ютері заходимо в теку "C:\adb", затискаємо клавішу Shift і тиснемо правою кнопкою миші на вільній області. У меню яке з'явиться виберіть пункт "Open PowerShell window here".

• У віконці powershell введіть команду:

fastboot devices

Якщо після цієї команди у вікні написано: fastboot ...(і якийсь пристрій) - можна продовжувати. В інакшому випадку треба шукати помилку встановлення.

• Далі (якщо все добре) по черзі введіть команди:

fastboot oem unlock fastboot boot twrp.img

• Тепер треба почекати поки на смартфоні встановиться TWRP. Якщо під час запуску воно щось запитуватиме оберіть "Keep read only". В жодному разі не від'єднуйте телефон від USB аби не втратити підключення до ADB

• Далі повертаємось до комп'ютера і виконуємо в powershall наступні команди:

adb shell setprop persist.camera.HAL3.enabled 1 exit adb reboot bootloader

• Чекаємо доки на смартфоні запуститься Bootloader і виконуємо останню команду:

fastboot reboot

• Тепер після перезавантаження телефона спробуйте встановити apk Gcam (apk яке ви завантажували з самого початку інструкції)

Увага! На всіх смартфонах Redmi Note Gcam може працювати по різному через різні компоненти (англ. Random - в однакових моделях камери від різних виробників). Якщо Ви спостерігаєте критичні помилки — спершу видаліть встановлену програму і тоді спробуйте встановити іншу версію apk файлу. У разі, якщо помилки спостерігаються з будь-якою з версій, тоді слід повторити процедуру з 3 пункту з моменту першого входу в Bootloader на телефоні. Але на цей раз замість цієї команди:

setprop persist.camera.HAL3.enabled 1

виконати ось цю:

setprop persist.camera.eis.enable 1

Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

    vap.in.ua в telegram
    дивіться також