ГоловнаСтаттіЗапуск Redmi Note 7 в космос

Note 7 полетів в космос, зробив декілька фотографій і повернувся без єдиної подряпини

2019-07-24 14:19:37 174
редмі нот ноут ноте 7 в космосі
Redmi в космосі


Ми бачили безліч незвичайних краш тестів і різного роду випробувань Redmi Note 7, в тому числі нарізку фруктів на екрані, як ніндзя, і побиття людьми але у космосі.. Щоб довести високу якість збірки, Redman фактично відправив телефон в космос, смартфон зробив знімки на висоті 31000 м, перш ніж впасти на землю без будь-яких серйозних ушкоджень. Багато знущань вже було із телефонами цієї марки але такий краш тест, як пережив Редмі Нот 7, жоден смартфон компанії Xiaomi ще не бачив..

ксіомі нот в космосі

Безліч ентузіастів і метеорологів-аматорів відправили GoPros і інші технології в космос з метеозондом, але вперше мобільний пристрій Xiaomi вирушив в стратосферу нашої планети. Redmi Note 7 навіть зробив фотографії, які пізніше були розміщені в Twitter офіційним аккаунтом китайського виробника. Зображення не є чимось особливим, але той факт, що пристрій витримав -58 градусів за Цельсієм (при внутрішній температурі всього 4 градуси за Цельсієм), дійсно видатний.

Зрештою, на висоті 35 375 метрів і при атмосферному тиску 1 кПа повітряна куля луснула, відправивши установку з смартфоном назад на Землю. Незважаючи на те, що установка впала на датчики і ваги в середині поля, виживання при такому тесті - дійсно чудова віха. На коротку мить ми бачимо, що пристрій в кінцевому підсумку відключився, але не раніше, ніж зробити кілька знімків кривизни нашої планети. Потім дослідники включили його і використовували як зазвичай.джерелоGadgets 360
поширити у viber    тільки зареєстровані можуть коментувати!