Презентація Redmi K30 відбудеться в грудні 2019 року - Лу Веібінг

2019-09-15 18:18:30 131
redmi k 30 дата выхода
Redmi K30

Redmi K30 наближається!.

Зі слів, Лу Веібінга (голови дочірньої компанії Xiaomi) презентація Redmi K30 відбудеться в грудні місяці 2019 року.

Після успіху минулої серії компанія Xiaomi давно почала дражнити мі фанів наступником - K30. В останньому тизері телефону було підтверджено дві передні камери. У телефоні з'явиться дисплей з перфорацією з двома отворами, розміщеними у верхньому правому краю. Смартфон Redmi K30 підтримуватиме 5G під час його запуску.

Раніше, генеральний директор Redmi Лу Вайбінг опублікував дві тизерні афіші на Weibo, де розкриваються ключові деталі про Redmi K30. На першому плакаті показана частина телефону, яка підтверджує, що він буде працювати з подвійними передніми камерами. Отвори для передньої камери будуть розташовані в правому верхньому краї. Це буде перший телефон Redmi, який отримав такий дисплей. Крім того, другий плакат тизера підтверджує, що телефон матиме підтримку 5G.

флагман редмі к30

Лей Джун повторив цю інформацію, заявивши, що Redmi K30 підтримуватиме подвійний режим 5G NSA + SA. Як повідомляється, Qualcomm поставляє 5G мікросхеми для живлення пристроїв середньої ціни, що виходять на ринок наступного року. Чипсети п'ятого покоління від Qualcomm надійдуть у Snapdragon 8 Series, 7 Series та 6 Series. Xiaomi, імовірно, інтегрує одну з цих мікросхем серії Snapdragon 7, на новий флагман. Redmi K30, швидше за все, вийде у двох варіантах - один із підтримкою 4G а інший із підтримкою 5G.