ГоловнаСтаттіXiaomi Turbo Quick Charge

Швидка зарядка Xiaomi Turbo Quick Charge потужністю - 100 Вт, стверджує президент компанії.

2019-10-01 13:21:43 206
100-ватна швидка зарядка ксіомі
Xiaomi Quick Charge


Технологія швидкої зарядки Xiaomi SuperWare Turbo потужністю 100 Вт була анонсована в минулому місяці і, як повідомлялося, знаходиться в стадії масового виробництва. Тепер президент Xiaomi Лін Бін каже, що компанія старанно працює над масовим виробництвом цієї технології. Нова технологія повністю заряджає батарею ємністю 4000 мАг всього за 17 хвилин, а генеральний директор Redmi Лу Вейбінг минулого місяця заявив, що пристрій Redmi вперше інтегрує цю технологію. Технологія швидкої зарядки Super Charge Turbo потужністю 100 Вт буде конкурувати з технологією Oppo Super VOOC Flash Charge потужністю 50 Вт.

Відповідаючи на коментар до Weibo, Лін Бін сказав (через MyDrivers), що Xiaomi старанно працює над масовим виробництвом швидкої турбо зарядки. Він не розголошував ніяких інших деталей, тому до цих пір залишається загадкою, коли це стане на комерційні рейки. Крім того, Weibing також був мамою про телефон Redmi, який буде інтегрувати цю зарядку.

Redmi, як повідомляється, працює над флагманським телефоном з останньої платою Snapdragon 855 SoC. Це може бути пристрій, який спочатку бачить інтеграцію Super Charge Turbo, але це чисте припущення, і його слід сприймати з недовірою. Раніше Xiaomi випустила відео, яке демонструє можливості технології швидкого зарядного пристрою 100 Вт - Super Charge Turbo. На відео телефон ємністю 4000 мАг повністю заряджається всього за 17 хвилин. Для порівняння, запатентована технологія швидкої зарядки Super VOOC Flash Charge від Oppo змогла зарядити телефон ємністю 3700 мАг до 65 відсотків за ті ж 17 хвилин.поширити у viber    тільки зареєстровані можуть коментувати!