Смарт годинник Xiaomi Mi Watch з Snapdragon 3100 SoC GPS NFC та сапфіровим склом

2019-11-09 11:16:42 87
mi watch ціна
Mi Smart Watch

Раніше повідомлялося, що Xiaomi може провести чергову презентацію в Китаї на якій представить свій смарт-годинник Mi Smart Watch. Тепер компанія офіційно опублікувала кілька фотографій свого нового розумного-годинника, які підтверджують, що 5 листопада 2019 року він вийде.

Згідно зображень на WEIBO, Mi smartwatch вийде у двох кольорових варіантах - чорному та білому.

Можна зауважити що пристрій буде дуже схожий на 'яблучного' конкурента. Конструкція - форма циферблату та розміщення кнопки коронки на правій стороні - має надзвичайну схожість з Apple Watch.

смарт годинник ксіомі мі вач

Крім того, у публікації на Weibo розкривають ще деякі деталі. Годинник Mi watch ціна якого стартуватиме від 190 $ буде поставлятися з підтримкою Wi-Fi, GPS, NFC та динаміком. Що стосується процесора, очікується, що він буде поставлятися з чіпсетом Qualcomm. На думку деяких розробників з сайту XDA, цей процесор може бути Snapdragon Wear 3100 SoC.

смарт годинник mi watch

Один з уважних користувачів weibo зробив збільшену вирізку з оприлюдненого фото на якому видно що процесор в xiaomi smart-watch дійсно 3-го покоління.

процессор mi watch Snapdragon Wear 3100 SoC

Нещодавно, у звіті 9To5 Google було виявлено, що ці розумні годинники можуть поставлятися з Watch OS. Припущення базується на оновленні програми Wear OS, яке вони виявили під назвою «Xiaomi Mi Watch».