× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Зустрічайте оновлення Android 9 для Xiaomi Redmi Note 5, Redmi 6 Pro, Redmi S2 і Mi 6X

 📅 20 чер 2019, 17:16  🤵 Vap.in.ua  👁 1062  💬
android 9 для redmi note 5 6

Android 9 для Redmi Note 5, Redmi 6 Pro, Redmi S2 і Mi 6X

Компанія підтвердила, що працює над оновленням Android 9.0 Pie для більшої кількості пристроїв.

Xiaomi буде оновлювати на Android 9.0 Pie купу смартфонів в найближчі кілька місяців. Один з небагатьох брендів, які прагнуть принести останні оновлення для свого широкого спектра продуктів, компанія пообіцяла принести Android Pie і для Mi 6X, Redmi Note 5 (Redmi Note 5 Pro в Індії), Xiaomi Redmi 6 Pro і Xiaomi Redmi S2 (Redmi Y2 в Індії).

Звіт розробників XDA говорить, що очікується, що внутрішня бета буде готова до першого кварталу 2019 року, що є гарним прогресом. Це, по суті, означає, що стабільна версія прошивки для кінцевого споживача не повинна бути далеко, хоча ми не маємо конкретної шкали часу, коли стабільна версія буде розгорнута.

Якщо ви хочете випробувати бета-оновлення Андроїд Pie, ви можете завантажити його з офіційного форуму. en.miui.com. Майте на увазі, що оскільки це бета-оновлення, є ймовірність, що воно не буде стабільним і може потенційно залишити ваш телефон непридатним до роботи. Ми пропонуємо вам встановлювати тестову версію лише за умови, що ви розумієте ризики встановлення бета-оновлення на пристрій.
Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також