× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Розумна годівниця для котів і собак Xiaomi Smart Feeder. Яка ціна? Подробиці...

 📅 25 тра 2019, 19:24  🤵 Vap.in.ua  👁 1292  💬
годівниця для тварин ксіомі

Любите домашніх тварин? Компанія партнер MiOT випустила свій черговий продукт Розумна годівниця - Xiaomi Smart Feeder і ціна цього продукта 28 доларів, на цей раз він розрахований на домашніх тварин. Компанія Xiaomi готова почати поставки свого Smart Feeder ціна якого в Китаї буде дорівнювати 28 доларів до червня цього року (скільки він буде коштувати в Україні невідомо).

xiaomi smart feeder

Смарт годівниця для домашніх тварин з легкістю допоможе вам подбати про свого улюбленця, навіть якщо ви цілий день були відсутні. Наприклад розумна годівниця Xiaomi Smart Feeder стане незамінним помічником коли ви по довгу засиджуєтесь на роботі чи навіть їздите у відрядження. Вона не тільки забезпечує їжу через регулярні, контрольовані проміжки часу, але також має контроль ваги порцій щоб ваш вихованець завжди отримував точну кількість корму, не переїдав і був у формі.

Цей продукт не інновація, і не новинка на ринку, існує багато пропозицій для вибору та купівлі розумної годівниці для тварин і любій ціні на них, однак, навряд чи вони зможуть конкурувати з такою розумною ціною та якістю компанії Xiaomi. Отже давайте подивимось поближче на цей смарт гаджет для братів наших менших.

xiaomi smart feeder для котів ціни

Годівниця має вигляд як якийсь сміттєвий бак з величезною педаллю для відкриття кришки баку . Та годі жартувати... Дизайн, як завжди, відповідає типовому мінімалізму Xiaomi.

Нічого зайвого, все аккуратно і елегантно, та оскільки функціональність завжди була важливіше за зовнішній вигляд, вона працює просто відмінно. Смарт-годівниця для домашніх тварин Xiaomi Smart Feeder має текстурований як завжди білого кольору вигляд з чорною асиметричною смугою у верхній частині.

ціна кормушки xiaomi smart feeder

Щодо зовнішньої конструкції і матеріалів які були застосовані, то вона виконана з АБС-пластика, а чаша для корму виготовлена ​​з харчової нержавіючої сталі 304 яка обмежує зростання бактерій. В середині, перше, що потрапляє на очі, це кремнієва веєроподібна структура, яка служить для запобігання засмічення всієї системи будь-якими кормами чи то для кішок чи для собак.

кормушка для собак xiaomi

Верхня кришка має силіконові прокладки на замках для збереження герметичності контейнеру. Це запобігає потраплянню повітря та вивітрюванню запаху корму плюс перешкоджає тому, щоб їжа отримала непотрібну вологість.

Контейнер має вмістимість 4 літри і може зберігати до 2 кілограмів корму. Коли їжа закінчується, хазяїн тварини отримує повідомлення через додаток (програму) на смартфоні, а також через червоні світлодіодні індикатори навколо чаші для їжі на самій годівниці Xiaomi Smart Feeder, які будуть блимати. Розумна система має невеликий ваговий механізм в нижній частині який регулює розмір порції домашнього улюбленця, а також стежить за залишками корму як для кішок так і для собак.

xiaomi smart feeder годівниця для тварин

Отже, цей розумний продукт, може підключатися до вашого смартфону через програму, додаток. Цей додаток може використовуватися для встановлення тимчасового чи постійного інтервалу між кожною порцією їжі, перевірка залишку їжі, збільшення або зменшення ваги, порції їжі і так далі... Розумна годівниця тварин Xiaomi Smart Feeder для собак і котів по ціні 28 доларів - це ідеальний продукт для підтримки здоров'я і ситості вашого вихованця в будь-який час де б при цьому ви самі не знаходились.
Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також