× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Засновник Xiaomi отримав "нагороду" в 735 мільйонів фунтів від китайського виробника смартфонів

 📅 12 вер 2019, 17:33  🤵 Vap.in.ua  👁 865  💬
грошова винагорода засновнику xiaomi

Оплата була підтверджена у річному звіті фірми 2018 року. Компанія раніше заявила, що має намір зробити бонус на основі акцій Lei Jun на знак визнання його восьмирічної "відданості" компанії.

Лей своєю чергою пообіцяв пожертвувати цю суму "благодійним цілям" після того, як з бонусу буде вираховано податки. 636,6 мільйона акцій, що брали участь, коштували 7,54 мільярда гонконзьких доларів ($ 962,0 млн; 735,6 млн фунтів стерлінгів) на основі ціни їхнього закриття у вівторок після того, як вони зросли на 1% протягом дня. Сума не відстає від 8,6 млрд юанів ($ 1,3 млрд, 980 млн фунтів стерлінгів), зазначених як скоригований чистий прибуток Xiaomi за рік. Передача акцій є доповненням до інших платежів, які компанія зробила Lei, включаючи зарплату та дивіденди, за які не була надана точна сума. Платіж відбудеться в Гонконзі в липні.

нагорода мільярд президенту xiaomi

Компанія Xiaomi в Пекіні стала четвертим найбільшим виробником смартфонів у світі у 2018 році, повідомляє дослідницька фірма IDC після Samsung, Apple та Huawei. Кількість телефонів, які вона поставила, збільшилася на 32,2% за той час, коли ширший ринок скоротився на 4,1%, сказав IDC. На своєму внутрішньому ринку Китаю, асортимент товарів набагато ширший, з новинками, що містять бездротовий пилосос робот, конструктор і розумні кросівки з автоматичними шнурками. Але Xiaomi залишається найбільш відома своїми телефонами. Протягом останнього місяця компанія відчувала проблеми з запуском своїх останніх флагманських моделей — серії Mi 9 - яких вона не змогла виробити досить швидко, щоб задовольнити попит. Одного разу, як повідомлялося, Лей Цзюнь, який є президентом Ксіомі, оголосив, що він "піде на фабрику і сам зажене гвинти", якщо питання не покращиться.

Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також