× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

MIUI 10 огляд нових функцій та відмінностей проти MIUI 9

 📅 13 лип 2019, 07:32  🤵 Vap.in.ua  👁 1141  💬
міуі 10 інструкція огляд

Огляд MIUI 10 нові можливості та налаштування

Декілька кращих особливостей MIUI 10, які ви повинні знати (у порівнянні з MIUI 9)

Компанія Xiaomi представила ще одну ітерацію свого призначеного для користувача ПЗУ для Android, MIUI 10. І на цей раз вони додали кілька дійсно крутих і цікавих функцій. Існує функція AI, яка дозволяє відкривати додатки практично в нульовий час. А за допомогою іншої функції штучного інтелекту ви можете робити фотографії, подібні DSLR, навіть на телефонах з однією основною камерою. Крім цих функцій, є нові жести і ще декілька нововведень, які вам сподобаються. У цій статті ми розглянемо декілька кращих нових можливостей MIUI 10, а також деякі важливі поліпшення в порівнянні з попередньою версією MIUI 9. Отже, почнімо..

Екран останніх додатків зазнав серйозних змін в MIUI 10. Він виглядає набагато більш відмінним від того, що ви бачили в MIUI 9 і інших версіях. Останні програми розташовані поруч один з одним у вигляді карток, які можна прокручувати по вертикалі для перегляду інших додатків. Завдяки такому розташуванню Xiaomi вдалося використати багато місця на екрані, і ви можете одночасно переглядати до 6 останніх додатків на екрані.

екран останніх додатків miui 10

І якщо довго натискати на будь-який недавній додаток, ви можете побачити 3 кнопки, які включають: Активувати розділений екран, Переглянути інформацію про програму та Блокувати додаток (запобігає закриттю програми при видаленні останніх додатків) відповідно.

додатки в miui 10

Як завжди, внизу є кнопка очищення, яка закриває всі найновіші програми і звільняє оперативну пам'ять.

Жести є основним доповненням до MIUI 10. Існує безліч нових жестів, які спрощують навігацію. Більшість з цих жестів дуже схожа на iOS-івську), але це безумовно робить ваше життя простіше. Хоча всі телефони Xiaomi мають фізичні кнопки навігації, вони можуть вам не знадобитися, якщо ви звикнете до жестів.

miui 10 огляд MIUI 10 інструкція користування

Нижче наведені 4 нових і корисних жеста в MIUI 10:

1) Проведіть пальцем вгору, щоб перейти на головну сторінку. Коли ви використовуєте додаток, ви можете просто провести пальцем вгору, щоб перейти на головний екран.

2) Проведіть пальцем вгору і утримуйте для останніх додатків - якщо ви проведете пальцем вгору знизу і утримаєте його, ви перейдете в екран «Недавні додатки».

3) Проведіть пальцем вліво або вправо, щоб повернутися назад - Так, ви можете жити без кнопки назад!. Просто проведіть пальцем по лівій або правій стороні екрану, щоб повернутися до попереднього екрана. Так просто і природно.

4) Проведіть пальцем вліво або вправо і утримуйте - якщо ви перебуваєте в додатку, якщо провести пальцем по екрану (зліва чи справа) і утримувати, ви можете безпосередньо перемикатися на інші додатки в ваших останніх додатках. Ви також можете побачити значок програми, на який ви перемикаєтеся.

Дивно, але Xiaomi прийняла функції користувальницького інтерфейсу Stock Android P в деяких областях, таких як Notification Shade і Volume Slider. Як ми вже обговорювали вище, з'явився новий екран Недавні додатки з дизайном Side-by-Side.

Тінь повідомлень більш округла і дуже схожа на Android P. Область швидких перемикачів відокремлена білим фоном і закругленими кутами. Повідомлення також мають закруглені кути. Крім того, є нова панель яскравості в тіні повідомлень замість повзунка для регулювання яскравості. Регулятор гучності це вертикальна смуга, а не горизонтальна. Слайдер Volume занадто адаптований для Android P.

нові фішки в miui 10 можливості міуі 10

Крім індикатора гучності, є кнопка «Без звуку» і ще одна кнопка, яка дозволяє регулювати гучність інших систем і режим «Не турбувати», а також встановити таймер для режиму «Без звуку» і «Не турбувати».

Смартфони з двома камерами зазвичай пропонують спеціальний режим, званий портретним режимом. Режим портрета - розмиття фону і ефект боке (розмитий фон), схожий на DSLR-камеру. Але тут потрібні дві камери: одна для фотозйомки людини і друга для відділення фону від переднього плану. Але в режимі MIUI 10 AI Portrait ви можете робити фотографії з ефектом боке навіть за допомогою однієї камери. Ось кілька прикладів знімків, які були зроблені з використанням Redmi Note 4 і Note 3 за допомогою AI-портрета.

огляд міуі 10

Як працює AI-портрет?

AI Portrait, який використовує штучний інтелект для аналізу мільйонів фотографій, щоб краще зрозуміти, що таке фон, а що ні. Потім він використовує ці дані для визначення фону і розфокусування (додати розмиття). Портрет Xiaomi AI працює як з передньої, так і з задньої камерою.

Ще одна особливість AI в MIUI 10 - попереднє завантаження AI. Попереднє завантаження AI використовує машинне навчання для вивчення схеми використання вашого застосування. Він дізнається, які програми ви використовуєте регулярно і які програми ви використовуєте рідко. Таким чином, він може передбачити, які програми ви можете відкрити в майбутньому.

Таким чином, він попередньо завантажує додатки, які ви збираєтеся відкрити, заздалегідь. Тому, коли ви відкриваєте додаток, немає необхідності завантажувати його.Це значно скорочує час завантаження програм і іноді також дозволяє запускати додаток практично за нульовий час.

Xiaomi додала свого власного віртуального помічника в MIUI 9. Тепер в MIUI 10 він працює на штучному інтелекті, що робить його більш потужним. Xiaomi називає свого нового голосового помічника з підтримкою AI як XiaoAI. Як і більшість голосових помічників, таких як Siri, Google Assistant, він може з легкістю виконувати багато стандартних завдань Smart assistant. Xiaomi також розмістила на YouTube коротке відео про голосового помічника XiaoAI.

Сумно те, що XiaoAI призначений тільки для китайського ринку, що означає, що на даний момент він підтримує тільки китайську мову і китайські продукти, такі як WeChat. Але, якщо ви все одно хочете спробувати XiaoAI, вам потрібно встановити MIUI 10 китайську бета-версію ROM замість Global Beta.

режим водіння в miui міуі 10

Режим «Автомобіль» - це експериментальна функція, яка дозволяє керувати телефоном без допомоги рук і уникати відволікаючих чинників під час водіння. І, як ви і очікували, голосовий помічник XiaoAI приймає ваші команди і виконує дії. Що має на увазі, що це може бути доступно тільки китайською мовою. В автомобільному режимі ви можете робити деякі стандартні речі, які ви можете робити під час водіння, такі як навігація по картах, відтворення музики і т. д.

Як вище було сказано, автомобільний режим - це експериментальна функція. Так що, якщо ви хочете спробувати, ви можете активувати його в лабораторному додатку MIUI. (Лабораторія MIUI - це додаток, за допомогою якого ви активуєте і використовуєте експериментальні функції, які ще знаходяться в стадії розробки.)

У MIUI 9 був менеджер Mi Home, керуючий тільки пристроями розумного будинку під маркою Mi, такими як Mi Air Purifier. Але в новому MIUI 10 компанія Xiaomi додала підтримку широкого спектру брендів пристроїв для розумного будинку. Xiaomi заявляє, що її новий менеджер Smart Home підтримує 590 різних брендів Smart Home. Це означає, що ви можете керувати всіма пристроями Smart Home з одного місця, а не встановлювати окремий додаток для кожного пристрою іншої марки.

Режим "Зображення в картинці" полягає в тому, що можна одночасно переглядати відео або Карти або інші програми в невеликому плаваючому вікні під час використання інших програм. (Майте на увазі, ми не говоримо про розділений екран!).

картинка в картинці міуі miui

У програмі Mi Browser існує режим «Зображення в картинці» з давніх часів у MIUI 8 і MIUI 9. Але ви можете використовувати його лише для відео, відтвореного через Mi Browser. Він не працює з іншими програмами. Пізніше Google додав PIP для Android Oreo 8.0. Але не було додано в пізніших версіях MIUI 9.Нарешті, зараз у MIUI 10 можна використовувати повноцінний режим PIP з іншими програмами. Тепер ви все ще можете переглядати Карти під час надсилання текстових повідомлень на WhatsApp або дивитися відео під час перевірки пошти.

Інша функція Android Oreo, яка була введена в MIUI 10, є функцією автоматичного заповнення. Функція автоматичного заповнення дозволяє автоматично заповнювати збережені імена та паролі користувачів, які ви зберегли для підпису. Автоматичне заповнення працює за умовчанням за допомогою даних автозаповнення Google, збережених у веб-переглядачі Chrome. Але ви можете використовувати інші менеджери паролів, такі як Lastpass, Dashlane, 1Pass і т.д. Раніше ці менеджери паролів використовували обхідні шляхи, такі як створення власних програм клавіатури для вставки паролів. Але з загальносистемним автозаповненням тепер ви можете вставити ім'я користувача та паролі з Ease.

Незважаючи на те, що опція Lite mode з'явилася в початкових версіях китайського ПЗУ MIUI 10, її зараз немає. Але не хвилюйтеся, ви можете завантажити додаток Lite mode (браузер Jeejen) і встановити його в якості запуску за замовчуванням, і все готове до роботи. Полегшений режим - це функція, яка збільшує значки і розмір тексту, щоб літні люди могли легко користуватися смартфоном. Ця функція була там з MIUI 7, і людям це подобалося. Але, на жаль, Xiaomi видалила цю функцію в більш пізніх версіях.

картинка в зображенні в міуі miui 10

І тепер Xiaomi нарешті додав назад полегшений режим в MIUI 10. Полегшений режим в MIUI 10 мало чим відрізняється від старого. Єдина зміна в полегшеному режимі, повернувшись в MIUI 7, вам доводилося перезавантажити телефон, щоб активувати полегшений режим. Але тепер вам не потрібно перезапускати його.

MIUI 10 поставляється з темою під назвою Limitless. Хоча це вже доступно в MIUI 9, вони додали живі анімації іконок у MIUI 10, яких раніше не було. Окрім тематики теж є нові шпалери. Також є кілька нових тонів для сповіщень і звуків системи. Xiaomi більше зосереджувалася на цьому аспекті. Вони додавали звуки для деяких дій, наприклад, видалення. Нові звуки натхнені звуками природи, як звуки крапель води, піску тощо. Крім того, вони демонстрували демо, в якому звук Droplet зменшується, якщо є більше повідомлень. Так би звучало, як багато крапель падають замість одного.

Ви отримуєте SMS з таких послуг, як банки, сайти електронної комерції тощо, але вам ніколи не доведеться відповідати на них. Тому немає сенсу мати варіант відповіді на такі чати. Таким чином, у MIUI 10, не буде кнопки відповіді, але замість цього, там будуть кнопки швидкого дії. Наприклад, у вас є чат банку ICICI. Тепер у цьому чаті замість кнопки відповіді будуть кнопки для відкриття програми чи веб-сайту банку ICICI, кнопки пошуку банкоматів тощо. Xiaomi каже, що підтримує близько 100 марок на даний момент для цієї функції.

Щоб не відставати від цифровізації Індії, Xiaomi інтегрувала Paytm у додаток Camera. Коли ви хочете платити в магазині за допомогою Paytm, просто відкрийте додаток Camera для сканування QR-коду магазину Paytm, і він перенесе вас безпосередньо на сторінку оплати програми Paytm.

додаток в miui камері

Новий браузер Mi в MIUI 10 буде мати прогресивні веб-застосунки популярних індійських сайтів, таких як Flipkart. За допомогою програми PWA ви можете отримати досвід роботи з певними службами, не завантажуючи нічого.

mi браузер miui 10

буде доповнюватись
Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    Телеграм Бот

    розкаже характеристики смартфонів xiaomi і останні новини мобільної індустрії

    дивіться також