× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Redmi Note 7: перший телефон в космосі

 📅 24 лип 2019, 14:19  🤵 Vap.in.ua  👁 967  💬
redmi note 7 в космосі

Перший Redmi Note 7 в космосі.

Ми бачили безліч незвичайних тестів на виживання і різного роду випробувань Redmi Note 7, в тому числі нарізку фруктів на екрані, як ніндзя, і побиття людьми, але у космосі... Щоб довести високу якість збірки, Redman фактично відправив телефон в космос, смартфон зробив знімки на висоті 31000 метрів (31 км), перш ніж впасти на землю без будь-яких серйозних ушкоджень. Багато знущань вже було із телефонами цієї марки, але такий тест, як пережив Редмі Нот 7, жоден смартфон компанії Xiaomi ще не бачив.. redmi note 7 в космосі

Безліч ентузіастів і метеорологів-аматорів відправили GoPros і інші технології в космос з метеозондом, але вперше мобільний пристрій Xiaomi вирушив в стратосферу нашої планети. Redmi Note 7 навіть зробив фотографії, які пізніше були розміщені в Twitter офіційним акаунтом китайського виробника. Зображення не є чимось особливим, але той факт, що пристрій витримав -58 градусів за Цельсієм (при внутрішній температурі всього 4 градуси за Цельсієм), дійсно видатний.

Зрештою, на висоті 35 375 метрів і при атмосферному тиску 1 кПа повітряна куля луснула, відправивши установку зі смартфоном назад на Землю. Попри те, що установка впала на датчики й ваги в середині поля, виживання при такому тесті — дійсно чудова віха. На коротку мить ми бачимо, що пристрій в кінцевому підсумку відключився, але не раніше, ніж зробити кілька знімків кривини нашої планети. Потім дослідники включили його і використовували як зазвичай.

Відео під'йома смартфона в стратосферуджерелоGadgets 360


Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також