× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Швидка зарядка Xiaomi Turbo Quick Charge потужністю - 100 Вт

 📅 1 жов 2019, 13:21  🤵 Vap.in.ua  👁 1117  💬
100-ватна швидка зарядка ксіомі

Швидка зарядка Xiaomi з технологією Turbo Quick Charge

Технологія швидкої зарядки Xiaomi SuperWare Turbo потужністю 100 Вт була анонсована в минулому місяці і, як повідомлялося, знаходиться в стадії масового виробництва.

Тепер президент Xiaomi Лін Бін каже, що компанія старанно працює над масовим виробництвом цієї технології. Нова технологія повністю заряджає батарею місткістю 4000 мАг всього за 17 хвилин, а генеральний директор Redmi Лу Вейбінг минулого місяця заявив, що пристрій Redmi вперше інтегрує цю технологію. Технологія швидкої зарядки Super Charge Turbo потужністю 100 Вт буде конкурувати з технологією Oppo Super VOOC Flash Charge потужністю 50 Вт.

Відповідаючи на коментар до Weibo, Лін Бін сказав (через MyDrivers), що Xiaomi старанно працює над масовим виробництвом швидкої turbo зарядки. Він не розголошував ніяких інших деталей, тому досі залишається загадкою, коли це стане на комерційні рейки. Крім того, Weibing також був мамою про телефон Redmi, який буде інтегрувати цю зарядку.

Redmi, як повідомляється, працює над флагманським телефоном з останньої платою Snapdragon 855 SoC. Це може бути пристрій, який спочатку бачить інтеграцію Super Charge Turbo, але це чисте припущення, і його слід сприймати з недовірою.

Раніше Xiaomi випустила відео, яке демонструє можливості технології швидкого зарядного пристрою 100 Вт - Super Charge Turbo. На відео телефон місткістю 4000 мАг повністю заряджається всього за 17 хвилин. Для порівняння, запатентована технологія швидкої зарядки Super VOOC Flash Charge від Oppo змогла зарядити телефон місткістю 3700 мАг до 65 відсотків за ті ж 17 хвилин.

Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    Телеграм Бот

    розкаже характеристики смартфонів xiaomi і останні новини мобільної індустрії

    дивіться також