× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Xiaomi Mi Band 5 з магнітною зарядкою та NFC?

 📅 12 кві 2020, 20:05  🤵 Vap.in.ua  👁 1811  💬
mi band 5

Браслет Mi Band 5 від Xiaomi - новий народний улюбленець.

Кілька днів тому, в Китаї, компанія Xiaomi представила нову ітерацію популярного фітнес-трекера Mi Band 5. Як правило, кожна наступна лінійка повністю переймає характеристики попередньої моделі додаючи лише декілька нових можливостей. Ось і з браслетом 5-го покоління вийшло приблизно так само.

Розмір AMOLED дисплея було збільшено, в порівнянні з 4-кою 0.95" дюйма новинка отримала екран 1.1" дюйма. На екрані тепер менші рамки та більша площа для показу інформації. Роздільна здатність в 126 x 294 пікселів і підтримка 100% кольорової гами P3. Захищає екран від подряпин та потертостей загартоване скло 2.5D.

Як цей приріст у 0.15" дюйма покращить перегляд повідомлень або керування музикою невідомо, але дисплей трекера стає більшим, а значить комфортнішим в користуванні.

фітнес-трекер mi band 5

Прилад отримав кілька нових спортивних режимів. Тепер їхня кількість 11 на відміну від попередньої моделі яка налічувала лише 6.

Пристрій також отримав вбудований SpO2 або датчик кисню в крові. Ця функція була відсутня у браслеті 4-ої версії. Трекер, очевидно, може визначати рівень насичення крові киснем протягом восьми годин поспіль. Цей постійний моніторинг SpO2 також спрямований на поліпшення відстеження якості який буде працювати в тандемі з функцією відстеження сну.

мі бенд 5

Інші нові функції містять відстеження менструального циклу, тренування дихання, дистанційне керування для вашої камери смартфона та новий індекс життєздатності PAI. PAI позначає інтелектуальну активність та є функцією, запозиченою з носіїв Amazfit Huami. Це, по суті, полегшує стеження за здоров’ям, даючи вам бал між 1-100 на основі вашої щоденної активності та частоти серцевих скорочень.

Існує понад 100 нових тематичних циферблатів на вибір. Ви також можете налаштувати інтерфейс, додавши функціональні модулі залежно від ваших уподобань, повсякденного настрою та особистого стилю.

Крім програмних нововведень та функцій відстеження Mi Band 5 отримав новий дизайн. Традиційно, всі розумні браслети xiaomi треба було виймати з силіконових ремінців для зарядки. Новинка позбавляється від цих клопотів завдяки новій магнітній зарядці.

часи mi band 5

Акумулятор трекера потужністю 100 мАг, який, за твердженням виробника може не вимикати дисплей до 14 днів при повній зарядці.

У Китаї прилад пропонує підтримку NFC та голосового помічника XiaoAI. Однак невідомо, чи будуть ці функції також доступні у Європейських версіях. Подейкують, що глобальна версія, ймовірно, отримає як NFC, так і підтримку голосового помічника Amazon Alexa. Але це лише чутки.

Новинка поставляється з такою ж доступною ціною, що і його попередник. У Китаї звичайний варіант Mi Band 5 без NFC обійдеться в ~ 26 доларів. Тим часом версія з NFC коштуватиме ~ 32,38 дол. США. Обидві моделі надійдуть у продаж у Китаї 18 червня.

Деталі запуску та доступності фітнес-браслета на ринках інших країн ще не оголошені, проте, на Українському ринку до вартості фітнес-браслета в Китаї слід додати ще 100 - 300 грн. Таким чином виходить що приблизна ціна в Україні складатиме $ 36 - 40 або 900 - 1000 грн.Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


    vap.in.ua в telegram
    дивіться також