× Головна Порівняння Оновлення Огляди Статті Різне Пости Статистика Логін Реєстрація

Як відключити рекламу на Xiaomi (miui) телефоні?

 📅 9 лют 2020, 16:04  🤵 Vap.in.ua  👁 1844  💬
як відключити рекламу на телефоні

Перед кожним хто користується оболонкою MIUI неминуче стає питання показу реклами. Якщо Ви ще не знаєте як відключити рекламу на телефоні, у цій статті показані приклади по її відключенню.

Компанія Xiaomi виправдовує показ оголошень (рекомендацій) тим, що необхідно підтримувати вартість розробки своїх власних програм не піднімаючи ціну пристроїв. Нещодавно, генеральний директор Xiaomi пан Лей Цзюнь повідомив, що Xiaomi буде працювати над видаленням вульгарної реклами та реклами, яка впливає на користування і досвід для користувача з MIUI.

видалити рекламу на xiaomi

Ця заява надійшла через акаунт Weibo директора по продукції Xiaomi пана Ван Тенга Томаса. Це не означає, що вся реклама зникне, оскільки в заяві йдеться лише про обмеженя підмножини оголошень, які відображаються в MIUI. Видалити рекламу miui 11 можна дуже просто власноруч і назавжди (мова йде тільки про рідні додатки та налаштування а не сторонні браузери чи програми)

Щоб вимкнути рекламу міуі (рекомендації) зробіть наступне:

 • 1 В програмі в якій хочете вимкнути показ (ми покажемо на прикладі програми - Безпека) увійдіть в меню як показано на малюнку нижче
виключити рекламу міуі 11
 • 2 В меню додатка шукайте, знайдіть і вимкніть перемикач - Отримувати рекомендації
позбавитись реклами в телефоні

По цьому прикладу можна видалити рекламу зі всіх рідних програм в оболонці miui (галерея, безпека, завантаження файлів і т.д), як показано на картинках нижче.

видалення реклами на смартфоні

позбутися рекомендацій в xiaomi смартфоні

позбавитись реклами в музиці на xiaomi

Компанія також провела сеанс зворотного зв'язку, і після перегляду коментарів та побажань фанів міуі, вибрала в цілому шість функцій, які вони планують реалізувати в майбутньому.

Ось ці шість функцій:

 • Підтримка запису розмов WeChat / QQ.
 • Локальний кошик для SMS, фотографій, документів та інших файлів, які видаляються автоматично через 3 дні.
 • Збільшувальне скло запускається за допомогою поєднання клавіш, щоб допомогти користувачам збільшити зображення або текст.
 • Нове сховище повідомлень з налаштованим фільтрами і повідомленнями, які не читаються протягом 12 годин, додається в сховище повідомлень. Воно не буде видалено з очищенням після кліку. Користувачі можуть переглядати і знаходити їх і очищати пізніше.
 • Максимальний режим енергозбереження, що дозволяє користувачам використовувати тільки SMS і телефон.
 • Перегляд навчального плану і оповіщення в календарі про розклад різних подій за день.

Користувачам було запропоновано проголосувати за три функції, які вони хотіли б бачити пріоритетними для розробки і розгортання. Зверніть увагу, що ці заяви були зроблені в контексті китайського ПЗУ MIUI, і всі вони можуть не потрапити в Глобальне ПЗУ або в інші регіони.

Інформація

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.


  vap.in.ua в telegram
  дивіться також